Kargolama Bilgileri

Gürbüzler Kuruyemiş, en taze, en lezzetli, hijyenik ve en kaliteli ürünlerini müşterilerimizle buluşturmayı düşünerek internet sitemiz üzerinden sipariş alıyoruz. Müşterilerimize hızlı ve ücretsiz ( 150.-TL üstü siparişlerde) kargo seçeneğimizle Türkiye’nin tüm şehirlerine teslimat yapıyoruz. Her işlemimizde olduğu gibi teslimat hizmetimizde de güvenilirliği ve kaliteyi sizler için sağlıyoruz.
Hızlı Kargo
Firmamız almış olduğu siparişleri aynı gün kargoya vermekte ve ürün teslimat adresinizin mesafesine göre 1 ila 3 gün arasında hızlı kargo seçeneği ile sizlere ulaşmasını sağlamaktadır. Cezerye, lokum ve kuruyemiş ürünlerimiz siparişiniz sırasında vermiş olduğunuz adresinize kargo imkanı ile gönderilmektedir. Kaliteli üretim sonucu müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini teslimat alanında da sunmakta ve müşterilerimizin beğenisini sağlamaktayız.
Teslimat
Firmamız uzun yıllardır vermiş olduğu hizmetlerini internet ortamına taşıyarak tüm Türkiye’ye hitap etmeyi başarmıştır. Bizlere vermiş olduğunuz siparişlerinizi en geç üç gün içerisinde kargo imkanımızla yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak adreslerinize ulaştırmaktayız. Vermiş olduğunuz sipariş için aynı gün kargo imkanımızda bulunur. Siparişinizin teslimatı hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki destek bölümünden kaliteli bilgileri anında alabilirsiniz.
Müşteri Memnuniyeti
İnternet sitemizden tercih ettiğiniz ürünleri satın almak istediğinizde sipariş ver butonuyla ürün satın alma aşamasını geçebilirsiniz. Satın alma ve ödeme işlemini tamamlamanız durumu sonrasında vermiş olduğunuz siparişiniz hassas bir şekilde paketlenmekte ve aynı gün kargo hizmeti ile adresinize gönderilmek üzere hazırlanmaktadır. Aynı gün kargoya vermiş olduğumuz ürünler adres mesafenize uygun olarak bir ila üç gün arasında sizlere ulaştırılmaktadır.
Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerde amacımız yüzde yüz müşteri memnuniyetinin kazanılmasıdır.