Hakkımızda

Gürbüzler Kuruyemiş 1960 yılında Züfükar GÜRBÜZ tarafından Elazığ’da hizmete başlamış olup, 1988 yılından itibaren Antalya’da faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz 1997 yılında şirketleşerek daha güçlü bir yapıya kavuşmuştur.

Üretimimizin tek amacı olan KALİTE’den hiçbir zaman taviz vermeyen Gürbüzler Kuruyemiş, bugün çifte kavrulmuş ürünleriyle vazgeçilmez damak tadı, kalitenin adı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Mamüllerimiz üretimden sorumlu Gıda Mühendisimiz ve Tarım Köy işleri Bakanlığının izni ve denetiminde özenle hazırlanmaktadır.

Daima en iyisini ve en kalitelisini üretmeyi prensip edinmiş Gürbüzler Kuruyemiş sizin varlığınız ve manevi desteğiniz ile aynı amacı gelecek nesillere taşımayı amaçlamaktadır.

MİSYONUMUZ

Toprağın derinliklerinden geçerek üstünde filizlenip tomurcuklanarak her biri farklı tatları barındıran lezzet tanelerine ulaşıyoruz ve bu lezzet tanelerini Sağlık ve gıda kodeksine uygun şekilde doğallığını bozmadan naturel dokunuşlar ile AR-GE’ler yapıp farklı Lezzetler geliştiriyoruz.

Sadece kazanç elde etmek için üretim yapan firma mantığına sahip olmayacak şekilde, tazelik ile kaliteyi isteyen, tüketici görüşüne sahip, etik ve ahlak değerlerini benimseyen misyonumuz ile gelişiyor ve her damağa lezzet bırakıyoruz.

VİZYONUMUZ

Kahve ve Kuruyemiş sektöründe yenilikçi anlayışa sahip gelişmek için kendini sürekli güncel tutan, teknolojik imkanları kullanarak ürettiği ürünlerin tazeliğini ve doğallığını korumasına özen göstererek yeni ve farklı damak zevklerini ortaya çıkmasını sağlamak ve bu alana öncülük etme arzusuyla beraber toplum yararını gözeterek güvenilir Firma etiketini koruyarak talep edildiği her yere ulaşmayı Vizyonumuz olarak görüyoruz.

WHAT THEY SAID
MEET OUR TEAM